היפנוזה ברפואת שיניים

היפנוזה ברפואת שיניים

לעיתים מזומנות ד"ר רודולפסון נעזר בהיפנוזה רפואית, שמפחיתה באופן משמעותי את החרדות והפחדים העלולים להתלוות לטיפול. בנוסף, בעזרת ההיפנוזה מביאים את הפציינטים, (במקרים שזה לא ניתן בדרך אחרת), לשפר בצורה משמעותית את מודעותם לחשיבות השמירה הקפדנית על היגיינת הפה והחניכים, ודואגים שהשיניים יישארו בריאות לאורך כל הטיפול.

כמו כן, ישנם פציינטים בעלי רגישות יתר בלקיחת מידות של השיניים. במקרה כזה מספר טיפולים מועט בהיפנוזה עוזרים מאד, או אז המיטבעים נלקחים ללא שום קושי.

ישנם מתרפאים עם הפרשות רוק מאד חזקות. למרבית הטיפולים ברפואת שיניים דרוש איזור עבודה יבש לגמרי. במקרים כאלה ד"ר רודולפסון מעניק טיפול בהיפנוזה אשר מסייע לעבודה מדויקת בסביבה יבשה לגמרי.

היפנוזה ביישור שיניים

כאן דרוש הרבה שיתוף פעולה בעיקר בהרכבת המכשירים השונים. בהעדר שיתוף פעולה, יישור השיניים צולע ולעיתים נכשל. או אז, מספר התערבויות היפנוטיות מעלות את המוטיבציה ומחזקות את שיתוף הפעולה. בנוסף, לחלק מהילדים ישנם הרגלים המפריעים מאד לתהליך יישור השיניים. בכמה טיפולים בהיפנוזה, ניתן להתגבר על הרגלים מכל סוג שהוא, כמו: מציצת אצבע או אגודל, נשימת פה, שפתיים פסוקות תמידית, דחיפת לשון בדיבור ו\\או בבליעה, ועוד הרגלים שונים. אין ספק שהטיפול ההיפנוטי מסייע בהגעה לגמילה,החשובה מאד להצלחת הטיפול האורתודונטי.

היפנוזה כסיוע לרופאי שיניים אחרים

בעזרת היפנוזה ד"ר רודולפסון מעניק שירותים גם למתרפאים של רופאי שיניים אחרים. במקרים בהם למתרפאים יש בעיות המוזכרות למעלה או רגישים לחומרי הרדמה מקומית, המתרפא לומד להרדים בעזרת היפנוזה את המקומות שבהם נדרש הטיפול, וכך נעלם הצורך בזריקה להרדמת מקום הטיפול.

 

כשהרופאים נתקלים בקשיים שונים, הם מפנים לד"ר רודולפסון את המתרפאים שלהם, האחרונים מקבלים טיפולים בהיפנוזה ומתגברים על החרדה הקשה, או על קשיים שונים מהרשימה הנ'ל. אח'כ הם מוחזרים לטיפולו המסור של רופא השיניים המפנה.
 

למידע ופרטים נוספים חייגו 054-4875530 או מלאו את טופס צור הקשר