סוגי שתלים אורטודנטיים

תחום השתלות השיניים, הוא תחום אשר היה מאז ומתמיד תחום שרבים מאתנו היינו מניחים על המדף בצד במקום הגבוה ביותר ומנסים לשכוח ממנו עד כמה שניתן, חשיבות הטיפול בבעיה ומניעת הדחקת לצד האחורי של הראש או של הפה. קיימים סגנונות רבים של שתלים והם כבר לא נתפסים כמקשה אחת , בתחום רפואת השיניים ובריאות הפה.

הצורך בנראות ובאסטטיקה בתחום בריאות הפה, הוא לא צורך חדש, היכולת לחייך אל העולם בביטחון ולהעניק לעצמנו את היכולת לאורך חיים בריא ושגרתי הוא לא מובן מאיליו, האם ישנן השתלות שיניים בהתאמה אישית ומדוע כולנו כל כך מפחדים מהם, איזו שאלה? כי זה כואב…?

בריאות בשילוב אסתטיקה- חשיבות השתל לבריאות הפה ולבריאות בכלל

מההיבט הרפואי וגם מההיבט האסטטי, הזנחת ביצוע השתלות שיניים עשוי להוביל ולהשפיע הן מבחינת בריאות הפה והן מבחינת הנוחות והבריאות הכללית. שיניים חסרות במקומות שונים הופכות את הפה לחשוף לזיהומים בקטרייאלים, ריחות לא נעימים הנוצרים בעקבותיהם. בנוסף לרגישות בחלל הפה, עשויה התופעה להשפיע גם על יתר חלל הפה ולגרום למחלות חניכיים, דלקות והשפעה על השיניים האחרות . כך שגם אם אתם סבורים שרק בגלל שהאזור הדורש השתלה נמצא בצד האחורי של הפה, ואין זה נורא כי גם כך הוא אינו גלוי לעין. כדאי שתחשבו שנית, חבל ליצור בעיות וקשיים גדולים, אשר היו יכולות להימנע, בעזרת טיפול וביצוע השתלות שיניים מקומיות בלבד.

 

ביצוע טיפולי שתלים אורטודנטיים ללא כאב

בעבר, השתלות שיניים והשתלות שתלים אורטודנטיים היו אכן כואבים ובלתי נעימים בעת הטיפול ולאחריו כיום קיימים סוגים שונים של שתלים אורטודנטיים המתאימים לצורך ולאזור הטיפול, שתלים אחוריים, שתליים קדמיים או צידיים, כאלה המחוברים באמצעות ברגים קטנים אל האזור המושתל וכאלה המחוברים באמצעות גומייה, השתל המלאכותי נראה רק בפנים הרופא ורק לעיניו של מי שמציץ אל תוך הפה, אשר אינו צריך להיות אף אחד פרט לרופא השיניים שלכם.

השתלים האורטודנטיים לסוגיהם השונים, מיוצרים ומושתלים אל תוך הפה באופן שאינו נראה או מורגש לא ע'י הסביבה ולא על ידיכם עצמכם פרט לידיעה עצמה בדבר נוכחותו, התחושה או המלאכותיות אינה מורגשת כבר לאחר ימים ספורים מתום ההשתלה. השתל האורטודנטי, מונע את התזוזה של השיניים לצד השיניים המושתלות ומאפשרות השתלות אסתטיות ואפשרות למראה אחיד של כלל השיניים, על כן, קיימים

האם ניתן להעניק תחושה טבעית עם שתל אורטודנטי?

כמובן שניתן. ישנן טכנולוגיות חדישות ואף פשוטות יותר המעניקות תחושה טבעית ונוחה במיוחד, המביאה את תחום טיפולי השיניים הכירורגיים למקום נוח ובסופו של דבר גם נעים יותר. במרפאות שיניים מקצועיות במיוחד ישנה אפשרות להשתלת שיניים בהרדמה מקומית, המתבצעת ללא כאב ואי נוחות מועטה במיוחד גם לאחר תום תחושת ההרדמה.

היכולת המתקדמת להתאים את השתל האורטודנטי ולעשות בו שימוש נוח ויעיל יותר מבחינת רופאי השיניים, תרמו ותורמים לפציינטים ובעלי חיוך רבים, שיכולים כעת לחשוף אותו בגאווה.

מעונינים לקבל ייעוץ? התקשרו אלינו: 054-4875530 
או השאירו הודעה בצירוף שמכם ופרטי התקשרות בטופס