יישור שיניים אינויזליין

מכשירים שקופים הם המילה האחרונה בהתפתחויות הדרמטיות של האורתודונטיה המודרנית.

מסביבכם הרבה מבוגרים שבטיפול אורתודונטי  ואתם לא מודעים לכך. זאת כי אתם לא רואים כלל את המכשירים שבפיהם. סמכים שקופים מקשים אפילו על בני המשפחה להבחין בהם. תלמידים אינם שמים לב שמריהם עם הקשתיות בפה. נערים ונערות לא יודעים מי מחבריהם בטיפול ליישור השיניים שלהם.

כך גם יהיה אם גם אתם תקבלו טיפול בשיטת יישור שיניים אינויזליין (invisalign) בשני הסירטונים למטה תוכלו לראות איך פתרנו בעזרת קשתיות שקופות את הבליטה הגדולה של השיניים הקדמיות:


בדוגמאות הבאות מדובר בסגר פתוח, בו השניים הקידמיות לא באות ליידי מגעים נכונים. זה מפגם אסטטי ותפקודי גדול מאד. בשתי הדוגמאות הבאות תראו איך בעזרת קשתיות שקופות נפתרה הבעיה בצורה טובה מאד. הראשון מצולם מצד שמאל:

ד"ר רודולפסון אמון על השיטות החדשות האלה מזה עשר שנים. הרבה מאד מתרפאים עברו במרפאה האורתודונטית טיפולים דרמטיים לשביעות רצונם המושלמת של כולם.
הפציינט הבא, גבר בגיל השלושים לחייו. בסירטונים הבאים נראה איזה תנועות שיניים גדולות אפשר לבצע בשיטת יישור שיניים אינויזליין (invisalign)
הסירטון הראשון מודגם צד ימין במבט מלמטה


הסירטון השני מראה את מצב השיניים הראשוני מלפנים, והשתלשלות הטיפול על כל שלביו עד לקבלת שניים מושלמות:


בסירטון הבא נראה את הצפיפות החזקה בשיניים הקדמיות. הצלחנו לסדר את השיניים התחתונות ללא עקירת שיניים קבועות!
משום מה התמונה הראשונית מטעה. היא מראה את המצב בסופי. בסירטון תצפו בסדר הנכון: מהעקום את הישר.

המכשיר הזה לא כואב לא בהרכבה ולא אח'כ. לוקח יום יומיים להסתגל למכשיר. אח'כ המכשיר כבר לא מפריע בכלל. אבל צריך לזכור תמיד שיש מכשיר אותו צריך לשטוף ולצחצח באופן יסודי. למידע נוסף אודות סמכים שקופים וכן יישור שיניים מהיר אנא צרו קשר עם מרפאתנו ואנו נשמח לספק לכם תשובות לכל שאלותיכם.

מעבר לסרטונים נוספים

 

מעונינים לדעת עוד על יישור שיניים אינויזיליין? התקשרו אלינו: 054-4875530 או השאירו פרטיכם בטופס