מרפאה ליישור שיניים

מרפאת יישור שיניים בירושליםמרפאת השיניים התחילה את דרכה בשנת 1973 ברחוב החבצלת, שבמרכז ירושלים. זו הייתה מרפאה שיניים לילדים. הייתה שותפות מאד יפה בין ד"ר ענת רוזנטל מומחית לרפואת שיניים לילדים, ובין ד"ר עוזי רודולפסון, אורתודונט. לאחר שש שנים, בשנת 1979 הועברה המרפאה לשדרות הרצל, שם היא ממוקמת עד היום. לפני כעשר שנים נפרדו שני רופאי השיניים. ד"ר רוזנטל חזרה בתשובה והעבירה את מרפאתה לסביבות מאה שערים. כך שונתה והפכה להיות מרפאה אורתודנטית בירושלים.
המבנה ישן. כל הניסיונות לשפץ את המבנה ולתת לו חזות מודרנית לא עלו יפה. כבר כעשרים שנה קיימות תוכניות להרוס את הבניין. על השטח הגדול סביב המבנה יקומו בניינים רבי קומות. תמיד מדובר שהתוכניות תתממשנה בעתיד הקרוב. זו הסיבה שהדיירים לא מוכנים להוציא כספים גדולים לשיפוץ המבנה. לכן המבנה נראה עצוב, אבל המרפאה בפנים מעוצבת בצורה מודרנית ויפה.
למידע נוסף אודות מרפאה ליישור שיניים של ד'ר עוזי רודולפסון אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון  054-4875530
חדר ההמתנה במרפאתו של ד'ר עוזי רודולפסוןמזכירתנו המקסימה

שני חדרי הטיפולים:
החדר הימני:

יישור שיניים במכשירים המתקדמים ביותרציוד חדשני ומתקדם

חדר טיפולים שמאלי + משרד
המעבדה שלנו פינת רישום מסמכים

מעבדה:                                                    ופינת רשום מסמכים

 

מרפאת יישור שיניים בירושלים מרפאתו של דוקטור עוזי רודולפסון

חידושים באורתודונטיה יישומית

בשנים האחרונות התרחשו ארבע פריצות דרך בתחום האורתודונטיה, כל אחת מהן דורשת מהאורתודונט ללמוד אותן, להשתלם בהן ולשלוט בהן. כמי שתמיד שואף להציע למטופליו את המיטב, השתלמתי בכל ארבעת התחומים ואני שמח להציע אותם למטופליי.
הראשונה שבהן היא חוטים מאד מיוחדים המשמשים ליישור שיניים. חוטים אלה הומצאו במחקרים מאד יסודיים ומקיפים בסוכנות החלל של ארה'ב. חוטים אלה מתכתיים. וידוע שמתכת מתרככת בחום. המעלה הגדולה של החוטים האלה שהם נהיים רכים דווקא בקירור. וכך הם מורכבים בפה עם קירור מסוים (לא כואב בכלל). בטמפרטורת הגוף החוטים מתחממים, מאבדים מגמישותם, וכך מפעילים כוחות עדינים מאד על השיניים ומובילים אותן למקומן הנכון בקשת השיניים. כך קבלה האורתודונטיה במיכשור קבוע התקדמות מאד משמעותית בטכניקת יישור השיניים.
פריצת דרך שנייה היא המצאת הדבקים המיוחדים איתם אנו משתמשים במרפאה האורתודונטית שלנו. עם הדבקים האלה אנחנו מדביקים את הסמכים של המיכשור הקבוע -(קוביות) ישירות אל השיניים. האומנות היא להדביק את הקוביות בדיוק נמרץ למקום מסויים מאד על כל שן. הדבקים החדישים האלה במרקם של משחה ואפשר לכוון אותם למקום הנכון ללא צורך בפעולות מהירות.יש זמן לבצע את ההדבקה בצורה מדויקת. רק כשהרופא מרוצה מהמיקום, הדבק מוקשה עם אור חזק מאד (זה בתחום האור הנראה, שלא גורם לשום נזק). הדבק מתקשה לגמרי תוך כמה שניות. הדבק כל כך חזק ששום אדם לא יכול לשבור את הסמך מהשן עם אצבעותיו.
פריצת דרך שלישית היא הטיפולים בעזרת שתלים. אלה שתלים קטנים ועדינים. הרכבתם אינה כואבת והם משמשים טוב מאד לעיגון הכוחות האורתודונטיים. ראה פרק מיוחד ב 'סוגי טיפולים' ו'סוגי מכשירים'.
והמילה האחרונה ביישורי שיניים הן הקשתיות השקופות. אלה סדים שקופים לגמרי המורכבים על קשת השיניים וגורמות לתזוזות השיניים לכוונים הרצויים. יצירות האומנות האלה מיוצרים בארה'ב ונקראים 'אינויזיליין'. מסביבכם קיימים אנשים שבפיהם קשתיות כאלה ואתם לא יכולים להבחין שהם או הן נמצאים\\ות בטיפול של יישור שיניים. השיטה הזו הולכת ומתפתחת בצורה מהירה מאד. כל כמה חודשים יש סדנת עדכונים מאד מעניינת. אנחנו צריכים ללמוד כל הזמן. הגענו למצב שאת רוב תנועות השיניים אפשר לבצע בשיטה זו.  

אם יש שאלות בנושא זה או בנושאים אחרים, נא להקליד אותם ב 'צור קשר'. אנו נחזור אליכם בהקדם  עם תשובה\\ות.

 

מעונינים לדעת עוד על טיפולים ליישור שיניים? התקשרו אלינו: 054-4875530
או השאירו הודעה בצירוף שמכם והגדרת הבעיה שבגללה אתם פונים אלי.