לעיתים קרובות קיימת צפיפות לשיניים שגורמת לשניים עקומות. או אז יש צורך ליצור מקום בקשת השיניים כדי לסדר את השיניים בקשת עגולה ויפה.

אחת השיטות ליצירת המקום החסר זו 'דיאטה לשיניים'.

בדרך כלל לא צריך לשייף את השיניים. לרוב מספיק ללטש את השיניים במקום הרחב ביותר שלהן. כלומר ליטוש בלבד (ולט שיוף) במקומות שהזגוגית – האמאיל של השיניים היא העבה ביותר, וכך לא נגרם נזק לשיניים. כלומר, אין לשן\\שיניים שום רגישות מוגברת: לא לחום, לא לקור, לא למתוק וכיו'ב.

השיניים נשארות באותה צורה אנטומית, ובדרך כלל הסגר משתפר. הפציינט לא מרגיש שום כאב בזמן הטיפול הזה. כמו כן לא ירגיש אי נוחות מכל סוג שהוא אחרי הטיפול. זאת גם נכון לכל תקופה שלאחר הטיפול הזה.

ליטוש השיניים מבוצע בעדינות מרובה. השכבה שמלטשים היא דקה מאד ומסתכמת בכמה עשיריות המילימטר. אחרי ליטוש השיניים, המתרפא מקבל הוראות לשטיפות בפלואור.

תהליך זה מביא לחיסון פני השטח מפני נזקים עתידיים של עששת. אם הפציינט יצחצח את שיניו ערב ערב, לפי ההנחיות שיקבל במרפאה, אין שום סיכון שהליטוש יביא לאיזה שהם ליקויים בשיניים האלה בעתיד, יותר ממה שהיה קורה ללא הליטושים.

פרטים נוספים ניתנים על ידי ד"ר רודולפסון, בתוספת הדגמות וציורים. מיותר לציין שללא הסכמה של המתרפא ו\\או הוריו לא מבוצע תהליך כזה בשום מקרה.


מעונינים לקבל ייעוץ? התקשרו אלינו: 054-4875530 
או השאירו הודעה בצירוף שמכם ופרטי התקשרות בטופס