השמירה על היגיינה טובה של הפה השיניים והחניכיים חשובה תמיד. אבל היא במיוחד חשובה כשנמצאים בטיפול של יישור שיניים. זאת כי המכשירים שבפה תופסים הרבה יותר שאריות אוכל מאשר כשאין  המכשירים בפה. אם אוכל זה נרקב, נרקבים מהר מאד גם השיניים והחניכיים.

קשה לנקות את המכשירים עם כל החוטים, הקפיצים והווים.

הדבר הכי חשוב בשיתוף הפעולה של כל פציינט הוא צחצוח טוב של השיניים החניכיים והמיכשור. אנחנו במרפאה מקפידים מאד על ההיגיינה הטובה בפיו של כל מתרפא. זה מתחיל המוטיבציה הקפית למה חשוב לצחצח שיניים. כל פציינט מתבקש להביא לכל טיפול את מברשת השיניים שלו. הסייעת מתרגלת עם המתרפאים את דרך הצחצוח הנכון. וזה לא נשאר בצד התיאורתי בלבד. הילד מדגים את דרך הצחצוח שלו. הסייעת משפרת לו את התנועות עם הסברים מפורטים.זה ממשיך בזה שהילד מדגים את מה שהוסבר לו. או אז הוא מתרגל את התהליך בבית. בטיפול הבא הוא שוב מדגים, שוב מקבל הדרכות לשיפורים. וכך לאחר 'קורס צחצוח' נשאר לפציינט 'רק' ליישם ערב ערב את מה שלמד.

אם אכן שומרים בהקפדה על ההיגיינה של הפה, השיניים והמיכשור, אחרי הטיפול אין שום נזקים, כתמים או חורים. צחצוח נכון, הקיפי וסדיר הוא אחד מדרישות שיתוף הפעולה של המתרפאים אצלנו. אנחנו מקפידים מאד בנושא זה.

אפשר גם לחסן את השיניים כנגד חורים. במקרים הרגילים לא צריך לעשות יותר מאשר צחצוח היקפי בכל המקומות בצורה סדירה ערב ערב. אבל אם יש מתרפאים שאין להם מיומנות טכנית או חוסר מוטיבציה מספיקה, אנחנו ממליצים על שטיפות פלואור בוקר וערב. כל הפרוט בנושאים אלה מקבלים אצלנו במרפאה באופן שיגרתי.

לכל מהמתרפאים אצלנו, ששיתפו פעולה בנושאי ההיגיינה לא נוצר שום נזק. לכל המתרפאים אצלנו שניקו טוב את השיניים לפי כל ההוראות, לא נמצאו נזקים. אפילו רופאי השיניים, לא יכולים לאתר שום נזק ולו הקטן ביותר.

מעונינים לדעת עוד על הגיינת הפה? התקשרו אלינו: 054-4875530 
או השאירו הודעה בצירוף שמכם ופרטי התקשרות בטופס