'שקר החן והבל היופי' זה משפט שאמרו אבותינו. בחיים אנחנו יודעים שכולנו מסתכלים קודם בקנקן ורק אח'כ במה שיש בו. ואכן יישור השיניים מתבצע הרבה פעמים לצרכים אסטטיים! בצורה לא מודעת אנחנו מקטלגים אנשים קודם כל לפי ההופעה שלהם, התרשמותנו מניקיונם האישי ומראה פניהם.

למראה הפנים יש חשיבות גדולה מאד לשיניים. ראשית השיניים צריכות להיות מסודרות בצורה נכונה. כדי שהחיוך יהיה יפה ושובה לבבות גם החניכיים צריכים להיות בריאים, כלומר שמירה על היגיינה טובה. השפה העליונה צריכה להיות ארוכה מספיק כדי שלא תהיה חשיפת חניכיים גדולה מידי. הנשימה צריכה להיות באופן אוטומטי דרך האף, ראו שרוש הרגלים. השפתיים צריכות להיות סגורות בזמן שהפה לא מתפקד. כל אלה ואחרים, נותנים מראה יפה ואסטטי לפנים. לכל אלה יש חשיבות אישית, חברתית ותפקודית.

מעבר לאסטטיקה, יש גם צדדים רפואיים, תפקודיים ויציבותיים שבגינן צריך לבצע יישור שיניים.

רובנו רואים את מערכת הלעיסה כמכילה את השיניים בלבד. למעשה זו מערכת מסובכת של פרק, שרירים, מערכת הפעלה וכיו'ב. בלעיסה, בדיבור ובליעה כל המרכיבים הנ'ל צריכים להיות בשווי משקל ולתפקד בצורה חלקה ומאוזנת. זו הכוונה לתפקוד הנכון. על יציבות המערכת דובר בפרק 'על הקיבוע'. בריאות השיניים והחניכיים ברורה לגמרי ותלויה מאד בעמדת השיניים. כל אלה נותנים את החשיבות הבריאותית הגופנית והנפשית.

רק כשכל המרכיבים הנ'ל נמצאים בשילוב נכון והרמוניה, גם ההופעה הכללית מקבלת את ביטויה המקסימלי.

ואכן בסיום הטיפולים במרפאתנו, כל הפציינטים שאכן שיתפו פעולה וקבלו חיוך מקסים מקבלים תעודת הצטיינות.

מעונינים לדעת עוד על טיפולים ליישור שיניים? התקשרו אלינו: 054-4875530 
או השאירו הודעה בצירוף שמכם ופרטי התקשרות בטופס