ד"ר רודולפסון התחיל את התמחותו בהיפנוזה, עם הגיע ד"ר קליינהאוז לישראל. בשנת 1979 התחילו הסדנאות הראשונות לרופאים רופאי שיניים ופסיכולוגים. מאז ועד היום עוסק ד"ר רודולפסון באופן סדיר במרפאתו בטיפולים בעזרת היפנוזה.

הטיפולים בהיפנוזה מפחיתה באופן משמעותי את החרדות והפחדים העלולים להתלוות לטיפול. בנוסף, בעזרת ההיפנוזה מביאים את הפציינטים, (במקרים שזה לא ניתן בדרך אחרת), לשפר בצורה משמעותית את מודעותם לחשיבות השמירה הקפדנית על היגיינת הפה והחניכים, ודואגים שהשיניים יישארו בריאות לאורך כל הטיפול.

ישנם פציינטים בעלי רגישות יתר בלקיחת מידות השיניים. במקרה כזה מספר טיפולים בהיפנוזה עוזרים מאד, או אז המיטבעים נלקחים ללא שום בעיה.

ישנם מתרפאים עם הפרשות רוק מאד חזקות. למרבית הטיפולים ברפואת שיניים דרוש איזור עבודה יבש לגמרי. במקרים כאלה משתמש ד"ר רודולפסון טיפול בהיפנוזה, אשר מסייע לעבודה מדויקת בסביבה יבשה לגמרי.

 

בתהליכי יישור שיניים דרוש הרבה שיתוף פעולה, בעיקר בהרכבת המכשירים השונים. בהעדר שיתוף פעולה, יישור השיניים צולע ולעיתים נכשל. או אז, מספר התערבויות היפנוטיות מעלות את המוטיבציה ומחזקות את שיתוף הפעולה.

בנוסף, לחלק מהילדים ישנם הרגלים המפריעים מאד לתהליך יישור השיניים. בכמה טיפולים בהיפנוזה, ניתן להתגבר על הרגלים מכל סוג שהוא, כמו: מציצת אצבע או אגודל, נשימת פה, שפתיים פסוקות תמידית, דחיפת לשון בדיבור ו\\או בבליעה, ועוד הרגלים שונים. אין ספק שהטיפול ההיפנוטי מסייע בהגעה לגמילה,החשובה מאד להצלחת הטיפול האורתודונטי.

בעזרת היפנוזה ד"ר רודולפסון מעניק שירותים גם למתרפאים של רופאי שיניים אחרים. במקרים בהם מתרפאים רגישים לחומרי הרדמה מקומית, המתרפא לומד להרדים בעזרת היפנוזה את המקומות שבהם נדרש הטיפול, וכך נעלם הצורך בזריקה להרדמת מקום הטיפול.

כשהרופאים נתקלים בקשיים שונים, שולחים לד"ר רודולפסון את המתרפאים שלהם, והם מקבלים טיפולים בהיפנוזה ומתגברים על החרדה הקשה, או על קשיים שונים אחרים. מיד אח'כ הם מוחזרים לטיפולו המסור של רופא השיניים המפנה. מעונינים לדעת עוד על היפנוזה? התקשרו אלינו: 054-4875530 או השאירו פרטיכם בטופס