יקיר מיקום שואל:
היו לי כאבים בצד ימין למטה ולכן עקרו לי את כל ארבת שיני הבינה. האם לא חבל?                                     
ד"ר רודולפסון משיב: לצערי הרב, למרבית רופאי השיניים שיני הבינה משמשות 'כסדין אדום' והם ממליצים בצורה די שגרתית לעקור אותן. בהרבה מאד מקרים העקירות האלה ממש מיותרות לגמרי.

זיוה הזיוונית שואלת:
איך אני יכולה לדעת אם אכן צריך לעקור את שיני הבינה שלי?   
ד"ר רודולפסון עונה: אנחנו רופאי שיניים צריכים לעשות הכל כדי להציל שיניים. כל שן היא כביכול הפציינט שלנו. אנחנו במרפאה מאד שמרנים. ראי טיפולים לשיני בינה בעייתיות. להחלטה על עקירה צריכים להיות ביסוסים רציניים. לכן לפני כל החלטה כזו יש הרבה בדיקות, מדידות ושיקולים. צריך לבדוק את המצב בפה. צריך לבצע צילומי רנטגן מדויקים, אולי מכמה כיוונים שונים. או אז, רק אם אין ברירה אנחנו ממליצים על עקירה.

בנימין מנחלת בנימין שואל:
כאבים שבאים משיני הבינה, לא מחייבים את עקירתן?                                       
תשובתו של המומחה: בהחלט לא! הכאבים שאתה חש באים מדלקת סביב הכותרת של שן הבינה הבוקעת. יתכן שהשן כלואה ואכן אין ברירה אלא לעוקרה. לעיתים קרובות בעזרת טיפולים קלים יחסית יכולים להציל את שיני הבינה. במרפאתנו נוכל לבדוק את הנושא מכל הכוונים ולייעץ מה הדרך הנכונה לטיפול בשיני הבינה שלך.

שלום מנווה שלום שואל:
מה הקשר בין יישור שיניים לעזרה בפתרון בעיות של שיני הבינה?                                            
ד"ר רודולפסון מבהיר: יש מקרים בהם שיני הבינה כלואות בצורה חלקית. במרפאתנו, במקרים כאלה, בשיטות אורתודונטיות מיוחדות אנחנו מזקפים את שיני הבינה בצורה טובה. או אז הן מפסיקות ליצור בעיות ומתפקדות כמו כל שן בריאה בפה.

רוצים להתייעץ? התקשרו אלינו: 054-4875530 או השאירו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם.