שואל מאיר:
במה יכולה היפנוזה לעזור ברפואת שיניים בכלל? וביישור שיניים בפרט?

ד"ר רודולפסון מטפל בהיפנוזה, כדי להוריד פחדים ולהתגבר על חרדות בטיפולים שבמרפאתי. בנוסף, במרוצת השנים, ד"ר רודולפסון מצא שאפשר בעזרת היפנוזה להביא את הפציינטים לשפר בצורה משמעותית את מודעותם לחשיבות שמירה קפדנית על היגיינת הפה והחניכים.
ד"ר רודולפסון נותן שירותים כאלה גם לרופאי שניים אחרים, השולחים אליו מתרפאים שלהם. בכמה טיפולים בהיפנוזה, הפציינטים מתגברים על החרדה הקשה ומוחזרים לרופא השניים המפנה, לטיפולו המסור. לעיתים, רופאי השניים נעזרים בדרי רודולפסון במקרים בהם מתרפאים רגישים לחומרי הרדמה מקומית. יש אפשרות ללמד את הפציינט להרדים את המקומות הרגישים בעזרת היפנוזה ללא צורך באילחוש מקומי.
  ועוד: יש פציינטים שמאד רגישים כשלוקחים להם מידות שיניים. הכנסת הכף הגדולה עם החומר הדייסתי  גורמת להם בחילות קשות. מספר טיפולים בהיפנוזה עוזרים מאד לרופא השניים שמפנה אותם לד"ר רודולפסון לצורך זה בלבד. יש מתרפאים עם הפרשות רוק מאד חזקות. גם למתרפאים כאלה ד"ר רודולפסון עוזר לקבל טיפול אצל רופא השניים שלהם ואז רופא השיניים המפנה עובד במדויק בפה יבש.
ולהיפנוזה ביישור שניים: כאן דרוש הרבה שתוף פעולה בעיקר בהרכבת המכשירים השונים. בהעדר שיתוף פעולה, יישור השניים צולע ולעיתים נכשל. כמה התערבויות היפנוטיות מעלות את המוטיבציה ומחזקות את שיתוף הפעולה. בנוסף, יש לילדים הרגלים המפריעים מאד על תהליך יישור השניים. תוך מספר טיפולים בהיפנוזה, ניתן להתגבר על הרגלים מכל סוג שהוא, (לדוגמא: מציצת אצבע או אגודל, נשימת פה, שפתיים שפסוקות תמיד, דחיפת לשון בדיבור ואו בבליעה ועוד ועוד). כך מקבלים תוצאות טובות החשובות להצלחה.

לקבלת עוד מידע כנסו ל התמחות מיוחדת בהיפנוזה

 

שואלת חוה מאשדוד:
שמעתי שהיפנוזה מסוכנת. כדאי לסכן את בני כדי לטפל ביישור שיניים?
ד"ר רודולפסון עונה: קיימים סיכונים מאד קטנים בכל מה שאנו עושים בחיים בכלל. כך גם בהיפנוזה. רצוי להבין שמדובר בהיפנוזה רפואית. העוסקים בהיפנוזה רפואית עוברים קורסים רבים, סדנאות, התנסויות תוך כדי הדרכות רציניות וכד\' לאחר מכן הם עומדים בבחינות מחמירות. רק כשעוברים את כל התהליכים בהצלחה מקבלים הרשאה רשמית ממשרד הבריאות. אם עושים את כל התהליכים בצורה אחראית ומיומנת באנשים שבריאים נפשית אין למעשה סיכונים.   
                       
שלמה ש שואל:
למה ידוע בציבור שהיפנוזה מסוכנה?
ד"ר רודולפסון משיב: בעבר היו מופעים של היפנוזה על במות שונות. המציגים היו שרלטנים שלא למדו את הטכניקה בצורה מסודרת ומדעית. במופעים היו מנצלים את העולים לבמה בצורה מבזה ומצחיקה. לכן המוצגים היו אח'כ סובלים מטראומות שונות. בעקר של בושה עמוקה. ההצגות האלו נאסרו על פי חוק ואין יותר מחדלים כאלה.
                  
שואל חיים ו.: 
האם נתן להפנט ילדים?
תשובה: ילדים מגיל שמונה בערך ניתן להפנט טוב יותר מאשר מבוגרים. לצורך היפנוט טוב צריך להיות בעל דמיון מפותח. לילדים אין עקבות כפי שיש למרבית המבוגרים ולכן ניתן להפנט אותם בקלות גדולה יותר.


רוצים להתייעץ? התקשרו אלינו: 054-4875530 או השאירו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם.