נתנאל שואל: 
נכון שיש מכשירים קבועים שקופים?
ד"ר רודולפסון עונה: במיכשור קבוע אכן יש סמכים (קוביות), שקופים. לעיתים הם לא שקופים, אלא  הם בצבע השיניים. יש להם מעלות ויש חסרונות. אבל בכל מקרה המיכשור לא שקוף והוא נראה לכל. נכון הוא לא בולט כמו הקוביות המתכתיות, אבל כל המסתכל רואה שיש כאן טיפול אורתודונטי.
הדגמה של הכנסה והוצאה פשוטה של הקשתיות בסירטון הבא:
(יהיה כאן בקרוב)
     
ד"ר רודולפסון אמון על השיטות החדשות האלה מזה שתשע שנים. הרבה מאד מתרפאים עברו במרפאה האורתודונטית טיפולים דרמטיים לשביעות רצונם המושלמת של כולם.
אם תבקשו תוכלו לקבל רשימה ארוכה של פציינטים מרוצים. כולם יאשרו לכם את כל הכתוב בנ'ל.

נתנאל ממשיך ושואל:
אבל יש מיכשור שקוף לגמרי, נכון?

תשובה: אכן כן. יש טיפולים בקשתיות שקופות לגמרי. ראה בסוגי מכשירים ובסוגי טיפולים הכל על הטיפולים המצוינים האלה.

מיה שואלת:
הטיפולים במכשירים שקופים הם מאד יקרים, נכון?
תשובתו של ד"ר רודולפסון: במקרים מסובכים אין ברירה וצריך להיעזר בטכניקה מאד מתקדמת בשם אינוויזיליין. היצור של הקשתיות השקופות מתבצע בארה'ב. הטיפולים המכינים מאד מסובכים ודורשים הרבה מאד זמן מהאורתודונט המומחה. לאחר מכן הייצור של הקשתיות בארה'ב מאד יקר. אח'כ הטיפול השוטף במרפאה דורש מיומנות מיוחדת וקישורים מאד מקצועיים. כל זאת גורם לטיפול להיות מאד יקר.

יעקב מגילה שואל:
אין טיפולים יותר זולים?
תשובה: יש קשתיות 'כחול לבן'. הטיפולים בעזרת קשתיות אלה הרבה יותר זול. הייצור מבוצע בארץ. עד כאן הידיעות הטובות. אבל הטיפול אפשרי רק בליקויים לא מסובכים.
ויש מגרעות נוספות. גם לאורתודונט וגם לפציינט. אבל במקרים לא קשים אפשר בהחלט לטפל כך. כשתגיעו למרפאה תקבלו ייעוץ ספציפי לגבי הטיפול המתאים לך.

עטרה מקרית צאנז שואלת:
עם הקשתיות קשה לדבר, לאכול או קשיים אחרים?
תשובת ד"ר רודולפסון:  עם הקשתיות הכי קל יותר לתפקד מכל המכשירים האורתודונטים האחרים הקיימים. באותו יום שתקבלי את הקשתית הראשונה תלמדי לדבר באופן מושלם. כלומר לא יותר טוב מהדיבור הרגיל שלך. מותר ואפשר לאכול עם הקשתיות, אבל לא מומלץ.  אם קשה ו\\או לא נעים להוציא את הקשתית לפני האוכל, מותר לאכול עם הקשתיות. ניקוי הקשתיות קל מאד.
בסיכום אין קשיים בטיפול בעזרת הקשתיות השקופות.

הטיפול בקשתיות השקופות לוקח יותר זמן מטיפול אורתודונטי אחר?

תשובה: תלוי בקושי לקויי הסגר. בגדול זמן הטיפול מאד דומה לטיפול במכשירים מהדור הקודם.

אלחנן מקריית ארבע שואל:
בטיפול בקשתיות שקופות צריך לבוא ליותר טיפולים?
ד"ר רודולפסון עונה: כל שבועיים מחליפים קשתיות. כשהטיפול מתקדם טוב מגיעים לטיפולים כל חודש ויותר. ב'תוצרת הארץ' צריך לבוא לטיפולים יותר מאשר בטיפול בקשתיות של אינוויזיליין. אבל בגדול אין הבדל גדול  במספר הטיפולים.

רוצים להתייעץ? התקשרו אלינו: 054-4875530 או השאירו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם.